Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», в порядку встановленому Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» та згідно із наказом ректора Університету від 15.03.2016 р. № 828 співробітники Університету, які займають відповідні посади, повинні подати декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік до 1 квітня 2016 р.

Бланк форми ДЕКЛАРАЦІЇ про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру та РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо порядку заповнення Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру посадовими особами юридичних осіб публічного права, а також ДОДАТОК до Рекомендацій щодо порядку заповнення Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру можна завантажити на сторінці https://lnu.edu.ua/about/university-today-and-tomorrow/documents/fighting-corruption/.

За інформацією звертайтесь до Уповноваженої особи з питань запобігання та протидії корупції

Ірини Іваночко

Тел. 239 44 30