Понад 30 школярів закінчили навчання у Літній мовній школі «Разом з Університетом»

4 липня 2017 року у Дзеркальній залі ЛНУ ім. Івана Франка школярам різних вікових груп урочисто вручили сертифікати, що підтверджують їхню участь та навчання за спеціальною програмою «English Children’s Club» у мовній школі «Разом з Університетом». Навчання у школі тривало майже два тижні, упродовж яких школярі вивчали англійську мову разом із висококваліфікованими викладачами Львівського національного університету імені Івана Франка.

Юних випускників мовної школи привітали методист Центру неперервної освіти Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Оксана Равлик і заступник декана факультету міжнародних відносин, професор Михайло Микієвич.

«Впевнений, що цей сертифікат і здобуті знання допоможуть вам обрати правильний шлях у житті, знайти добрих друзів і наблизить вас до вступу у Львівський національний університет імені Івана Франка. Ви вчилися в час, коли ваші однолітки відпочивали, а отже ви розумієте, що здобуті знання потрібні передовсім вам самим. І це не може не тішити, адже саме зараз нашій країні потрібні цілеспрямовані фахівці зі знанням іноземних мов, які допоможуть утвердитися Україні серед провідних держав світу», – наголосив Михайло Микієвич.

Зазначимо, що Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Університету цьогоріч вже вдруге організував двотижневі курси з вивчення англійської мови під назвою «Разом із Університетом».