Понад  300 магістрів економічного факультету стали дипломованими фахівцями

Один із найважливіших документів у своєму житті – диплом про вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» цьогоріч отримали понад 300 випускників економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

«У житті кожного навчального закладу черговий випуск – велика радісна та водночас із нотками смутку подія. Завершився черговий етап у вашому житті», – звернувся до випускників 2016 року декан економічного факультету Ростислав Михайлишин під час Урочистої академії з нагоди вручення дипломів, що відбулась 12 лютого в Актовій залі Університету.

Декан побажав вихованцям факультету міцного здоров’я, людського щастя, успішної кар’єри та закликав молодих людей пам’ятати про те, що вони є випускниками Львівського університету, що, за словами Ростислава Михайлишина, вимагає від них додаткової відповідальності. «Адже за вами – славетні традиції одного з найпрестижніших університетів нашої держави та Східної Європи, моральні авторитети такі, як Іван Франко та Михайло Грушевський, професори, які творили вітчизняну та світову науку», – наголосив декан. Ростислав Васильович також закцентував увагу на жертовності й подвигу героїв Небесної сотні, «які поклали свої життя за незалежність України», серед яких були й вихованці Львівського університету.

Привітав випускників зі знаковою подією в їхньому житті і завідувач кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки Степан Панчишин, побажавши молодим людям особистого щастя, невпинного навчання, доброї праці та гідної її оплати. Степан Михайлович пригадав яскраві моменти зі студентського життя нинішніх магістрів і закликав пам’ятати своїх викладачів, рідні кафедри, факультет, де вони пройшли серйозний вишкіл.

Зі здобуттям високого наукового і професійного звання привітали магістрів завідувачі кафедр: статистики Семен Матковський, обліку і аудиту Олексій Ковалюк, фінансів, грошового обігу і кредиту Михайло Крупка, економіки підприємництва Іван Михасюк, економічної теорії Петро Островерх, а також доцент кафедри маркетингу Ірина Городняк. Старші колеги побажали своїм вихованцям сили духу і мудрості, аби могли захистити гідність своїх рідних і України, дотримуватись інструкцій совісті, а також упевненості у знаннях та успіху.

За словами заступника декана економічного факультету Володимира Харка, для свого становлення людині необхідні три складові – вдячність, повага і служіння. «Без цих важливих людських чеснот їй важко буде досягти справжнього успіху», – переконаний він. А відтак, Володимир Харко закликав молодь бути вдячними, мати повагу до себе й до інших, віддано служити науці, обраній справі та рідній країні.

Від імені батьків випускників професор кафедри менеджменту Наталія Жигайло подякувала професорсько-викладацькому колективу факультету за мудрість і терпіння, за знання, якими вони щедро ділились зі своїми вихованцями. Наталія Ігорівна звернулась із вітальним словом до магістрів 2016 року, побажавши їм «легкого життєвого шляху та Божого благословення».

«Університет подарував мені найкращих друзів і дав можливість здобути омріяний фах», – подякували своїй альма-матер і випускники.