Понад 300 охочих відвідали екскурсію в Університеті

14 липня 2017 року в рамках фестивалю «Ніч у Львові» ЛНУ ім. Івана Франка гостинно зустрів понад 300 охочих ознайомитися із історією і науковими традиціями одного з найдавніших вищих навчальних закладів східної Європи.

Упродовж години дві групи відвідувачів мали змогу поринути в атмосферу високих академічних ідеалів та ідей, дізнатися про винаходи учених Львівського університету і почути цікаві факти про легендарну будівлю головного корпусу Університету.

Лейтмотивом театралізованого дійства була зустріч з алегоріями Мудрості та Розсудливості, які є невід’ємними елементами великого герба Львівського національного університету імені Івана Франка. Під їхнім проводом і за участю Музейника гості відвідали Актову та Дзеркальну зали, а також Музей історії Університету. Перед відвідувачами постали образи вчених, політиків, архітекторів, скульпторів і, звичайно, студентів різних часів. Також під час заходу кожен міг порівняти себе зі всесвітньовідомими геніями, відшукати Мудрість і Розсудливість у собі.

Унікальна історична архітектура, філософські діалоги, рідкісні музейні експонати не залишили байдужими нікого із відвідувачів.

Кожен учасник заходу зміг ще раз переконатися, що Львівський університет є важливим інтелектуальним і культурним центром Європи, де на основі традицій плекається майбутнє!