Понад 300 випускників   Педагогічного коледжу завершили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр»

3 липня 2015 року в Актовій залі Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулися урочистості з нагоди завершення навчання студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Після спільного виконання Гімну України до студентів та викладачів звернулась із вітальним словом в.о. директора Оксана Сурмач: «Життя кожної людини – це історія, яка має  минуле,   теперішнє, майбутнє. За роки вашого навчання відбулись значні зміни в державі, в освіті, в Університеті й у коледжі. Так, для вас відкриваються нові можливості продовження навчання в Університеті. Упевнена, що знання, здобуті в коледжі, сприятимуть перспективі вашого професійного зростання».

«Неспокійне становище у нашій державі вимагає від вас, шановні випускники, реалізації нелегкого завдання – виховати справжню людину, виплекати в дитячих серцях любов до всього українського, глибоко посіяти зерна патріотизму, що проростуть паростками безмежної відданості та любові до нашої многостраждальної України. Бажаю вам зробити правильний вибір, бо від цього залежить якою буде наша країна завтра, якими будемо ми. Мирного нам усім неба!», ‒ зазначила Оксана Іванівна.

«Позаду залишаються пари, іспити, заліки, переживання чотирьох років навчання. Щиро сподіваюся, що жага знань, цілеспрямованість, прагнення до самовдосконалення допоможуть вам стати успішними людьми, а достатній практичний досвід, помножений на чисту та самовіддану любов до дітей – справжніми педагогам. Сьогодні ви закінчуєте Педагогічний коледж і ми будемо чекати вас на зустрічі з випускниками в останню суботу березня вже наступного року, коли нашому навчальному закладу виповниться сто сорок п’ять років», – звернувся до випускників заступник директора з навчальної роботи Іван Нестер.

До вітальних слів долучились завідувачі відділень, керівники академічних груп, студенти.

«Вітаю вас із закінченням Педагогічного коледжу! Ще один відрізок вашого молодого життя залишився позаду. Чотири напружених, відповідальних і водночас веселих, щасливих, наповнених радістю відкриттів і незабутніх зустрічей роки пройманули дуже швидко. Сьогодні ми з гідністю благословляємо та відпускаємо нову молоду зміну фахівців у широкий світ», – зазначила керівник академічної групи напряму підготовки «Соціальна педагогіка» Віра Корнят.

«Бажаю Вам, дорогі випускники, бути сильними, адже цей світ часто буває жорстоким, мудрими, бо так важко прийняти єдине правильне рішення, щасливими у повному розумінні цього слова! Божого благословення вам, щедрої долі, вірних друзів, оптимізму та невичерпної енергії. Щасти вам у всьому! У добру путь!» – побажала студентам керівник академічної групи напряму підготовки «Початкова освіта» Анжела Рурак.

Випускники подякували викладачам і батькам за підтримку, науку й розуміння.

З музичним вітанням виступили керівник академічної групи ШКД-41 (напрям підготовки «Корекційна освіта») Світлана Вижанова та студентка групи ШКД-42 Юлія Фарина, які виконали мелодію з кінофільму «Шербурзькі парасольки» в аранжування викладача. Підготували презентацію про свої незабутні роки навчання у коледжі студенти напряму підготовки «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта». Вальс «Місто спить» прозвучав у виконанні ведучої свята, студентки ІІІ курсу напряму підготовки «Початкова освіта» Христини Полевої.

На завершення Урочистої академії студенти та викладачі виконали невмирущий студентський гімн «Гаудеамус».

Світлини: Володимира Крука Більше фото