Понад 300 знавців англійської мови з України та світу у Львівському університеті обговорюють глобальні зміни у викладанні англійської мови

Понад 300 знавців англійської мови з України, США та Ірландії беруть участь у ХХІ Національному з’їзді Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Ukraine на тему: «Глобальні зміни в Україні – глобальні зміни в викладанні англійської мови в Україні», що проходить упродовж 24-25 березня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Викладачі та вчителі з 23 регіонів України зібрались в Університеті, аби обговорити інноваційні підходи та різні методики викладання англійської мови.

«Бути вчителем англійської мови – велика перевага», – наголосив у вступному слові під час урочистого відкриття з’їзду голова Регіонального офісу англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Києві Кевін Маккой. За його словами цей фах дає можливість людям працювати в команді й вирішувати різні питання.

«Ви маєте всі можливості, аби реалізовувати проекти та покращувати свою медіаграмотність, планувати й організовувати. Все це – переваги вчителя англійської мови. І ви можете постійно розвивати всі ці навики безпосередньо через англійську мову», – переконаний голова Регіонального офісу англійської мови Посольства СЩА в Києві.

На думку Кевіна Маккоя зустріч фахівців з англійської мови додасть мотивуючого поштовху для подальшого професійного розвитку учасників з’їзду й допоможе відшукати той шлях, яким повинен йти сучасний вчитель англійської мови ХХІ століття.

З вітальним словом звернулась до знавців англійської проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька. Марія Олексіївна підкреслила символізм назви конференції, зауваживши, що в рік англійської мови академічні спільноти всіх українських університетів активно працюють над глобальними змінами в методиці викладання англійської мови в Україні.

«Львівський університет продовжує впроваджувати нову концепцію вивчення англійської мови та створює переваги для навчання студентів. Відтак, виникає питання, які пріоритети варто обрати сучасному вчителеві англійської мови. Тож завдяки цій конференції ми спільно знайдемо відповідь на всі запитання», – висловила сподівання проректор Марія Зубрицька.

Про історію створення Асоціації TESOL-Ukraine та про стратегію діяльності факультету іноземних мов йшлося у виступі заступника декана факультету іноземних мов з міжнародної співпраці, доцента кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Ольги Іващишин.

Під час відкриття конференції з відеопривітанням до учасників заходу звернувся  президент TESOL на Гавайських островах Тоні Сільва.

Надалі ХХІ Національний з’їзд Асоціації викладачів англійської мови TESOL-Ukraine продовжив роботу у форматі пленарного засідання, дводенних секцій і воркшопів.

Захід організовано за сприяння Посольства США в Україні з ініціативи кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів факультету іноземних мов ЛНУ ім. Івана Франка спільно з колегами з Асоціації викладачів англійської мови ТІСОЛ-Україна.

 

Нагадаємо, що TESOL-Україна об’єднує вчителів і викладачів англійської мови у велику  когорту однодумців, які дбають про покращання рівня викладання англійської. Організація уже понад 20 років займається проведенням науково-дослідницької роботи, вдосконаленням методів навчання мови і стимулюванням професійного розвитку вчителів і викладачів англійської мови.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото