Понад 80 студентів нагородили грамотами до Дня Університету

10 жовтня 2017 року в Актовій залі представники адміністрації Університету зустрілися зі студентською спільнотою. Під час заходу молодь, яка продемонструвала високі наукові досягнення, успіхи в навчанні, активність у громадському житті та спортивні здобутки, відзначили грамотами Ректора Університету.

Звертаючись до студентів, перший проректор Василь Височанський подякував їм за внесок у творення особливої атмосфери Львівського університету і за прекрасну репрезентацію ЛНУ ім. Івана Франка в Україні та світі.

Зокрема, Василь Степанович наголосив, що упродовж 2016-2017 навчального року понад 1000 студентів взяли участь у всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях і понад 300 студентів мають публікації у наукових виданнях.

Вагомою була участь молоді й у всеукраїнських олімпіадах, конкурсах наукових робіт та міжнародних інтелектуальних змаганнях – близько 50 студентів посіли найвищі місця. Також студенти Університету продемонстрували високі результати у різних видах спорту, здобувши перемоги у міжнародних турнірах і чемпіонатах Європи.

Загалом за відмінне навчання, успіхи в науковій роботі, високі спортивні досягнення й активну участь у громадському житті Університету цьогоріч грамоти отримали 82 студентів.

«Бажаю Вам подальших життєвих і професійних перемог, віри і сили здолати будь-які перешкоди», – звернувся Василь Височанський до молоді.

Студентка біологічного Христина Горошок, звертаючись до представників адміністрації, подякувала за знання і можливості, які надає молоді ЛНУ ім. Івана Франка і привітала усіх присутніх із прийдешнім Днем Університету.

На завершення зустрічі музичне вітання колегам адресували студенти факультету управління фінансами та бізнесу.