Посольство Республіки Корея в Україні ініціює співпрацю з Львівським університетом

27 жовтня 2017 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Посолом Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу. У зустрічі також взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Університету Віталій Кухарський, Почесний консул Республіки Корея у Львові Владислав Ртіщев та інші представники дипломатичного корпусу Кореї в Україні.

Під час діалогу сторони обговорили перспективи співпраці в сфері освіти, науки і культури. Зокрема, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг-Гу наголосив, що Львівський університет є знаним у світі науковим центром. А відтак, корейський дипломат зазначив, що його країна зацікавлена у співпраці з вченими Університету, а посольство готове надавати підтримку упровадженню у життя наукових розробок представників ЛНУ ім. Івана Франка.

Також  Лі Янг-Гу запевнив, що Посольство Республіки Корея в Україні сприятиме співпраці Львівського національного університету імені Івана Франка із провідними вищими навчальними закладами Кореї.

Ректор Університету, професор Володимир Мельник подякував представникам Республіки Корея за пропозицію співпраці і наголосив, що Львівський університет завжди відкритий для пропозицій, спрямованих на розвиток української освіти,  науки і культури.