Представники 15 країн світу беруть участь у літній школі з математичного та комп’ютерного моделювання

В Університеті розпочала роботу літня школа з математичного та комп’ютерного моделювання для студентів магістерських програм MathMods та InterMaths. Участь у роботі школи беруть 25 студентів з 15 країн світу, які влітку закінчать магістратуру університетів Л’Аквіли, Гамбургу, Барселони, Ніцци, Гданська, Катовіц і Львова.

Офіційне відкриття школи відбулося 19 червня 2017 року. Учасників привітали проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька, директор департаменту інженерії, інформатики та математики Університету Л’Аквіли Бруно Рубіно і декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк.

Під час роботи школи студенти прослухають низку лекцій викладачів факультету прикладної математики та інформатики, ознайомляться з історією і сучасністю Львівського університету, а також зможуть пізнавати Львів та Україну. Окрім того, програма включає лекції експертів із SoftServe, які поділяться досвідом індустрії у цьому напрямку.

Метою проведення школи є поглиблення знань студентів щодо використання комп’ютерів для моделювання різних складних процесів. Факультет прикладної математики та інформатики в цій галузі має добру традицію наукових досліджень та підготовки кваліфікованих кадрів.  Саме тому  місцем проведення Літньої школи обрали ЛНУ ім. Івана Франка.

Школа триватиме до 24 червня 2017 року.

Додамо, що Львівський університет є асоційованим партнером консорціуму MathMods та партнером-засновником консорціуму InterMaths. Угоду про створення консорціуму InterMaths під час зустрічі з директором департаменту інженерії, інформатики та математики Університету Л’Аквіли професором Бруно Рубіно підписав Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка професор Володимир Мельник.