Представники біологічного факультету зустрілися з учнями ОЗ Сасівський НВК

6 жовтня 2017 року працівники кафедр зоології, ботаніки та декан біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Опорний заклад Сасівський навчально-виховний комплекс Золочівської районної ради Львівської області, де зустрілися з адміністрацією закладу, вчителями та учнями, які цікавляться біологічними дисциплінами.

У зустрічі взяли участь декан біологічного факультету Ігор Хамар, завідувач кафедри зоології, професор Йосиф Царик, заступник декана  Віталій Гончаренко, завідувач Зоологічного музею Ігор Шидловський, доценти Катерина Назарук та Ігор Дикий, а також асистент кафедри зоології Андрій  Затушевський.

Зустріч складалася з двох частин: теоретичної та практичної. Під час теоретичної частини учні та вчителі прослухали доповіді-презентації про біологічний факультет, кафедру зоології та Зоологічний музей (доц. Хамар І.С. проф. Царик Й.В., доц. Дикий І.В.).

Продовженням роботи став виїзд у табір «Сокіл», де відбулися екскурсії, під час яких усі учасники могли почути про різноманіття рослинного світу та грибів (доц. Гончаренко В.І.). Учні також вчилися розпізнавати гнізда та голоси птахів (доц. І.В.Шидловський). Неабиякі емоції викликали відбір водяних організмів у річці Західний Буг та їхнє вивчення під бінокуляром (доц. Назарук К.М., доц. Дикий І.В.). Діти мали можливість побачити виловлену міногу та ротаня-головешку. Познайомитися з відбитками слідів тварин. Приємною несподіванкою для учнів стала віртуальна мандрівка на льодовий материк Антарктиду (доц. Дикий І.В.).

Колектив кафедри зоології планує продовжити співпрацю з учнями ОЗ Сасівський НВК, але уже на біологічному факультеті.