Представники Львівського та Версальського університетів обговорили перспективи налагодження співпраці

14 червня 2017 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідали представники Версальського університету – віце-президент з міжнародних питань Ян Борн і професор географії Фредерік Лерічі. Відвідати ЛНУ ім. Івана Франка представники вищого навчального закладу Франції запланували ще у вересні 2016 року під час Дня туристичної освіти у Парижі, участь у якому взяв старший викладач кафедри туризму Львівського університету Юрій Зінько.

Під час візиту представники Версальського університету зустрілися з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою і деканом географічного факультету Володимиром Біланюком.      На географічному факультеті французькі гості також взяли участь у роботі круглого столу, присвяченого питанням туристично-готельної та географічної освіти.

Загалом під час зустрічей йшлося про перспективи проведення спільних наукових досліджень у сфері глобальних кліматичних змін, можливість співпраці між університетами в рамках програми «Еразмус» та впровадження спільних магістерських програм. Також сторони домовилися розглянути можливість підписання угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Версальським університетом.