Представники Львівського та Вюрцбурзького університету обговорили питання поглиблення академічної співпраці

Днями президент Вюрцбурзького університету, професор Альфред Форхель із черговим робочим візитом відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка, де зустрівся з Ректором, професором Володимиром Мельником, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Марією Зубрицькою та проректором з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталієм Кухарським.

Ректор Львівського університету подякував президентові Вюрцбурзького університету за комп’ютерну техніку, яку вже отримав наш Університет у рамках технічної допомоги з боку німецьких колег. У рамках наступного траншу Альфред Форхель запропонував передати електронний і спектральний мікроскопи для ефективного проведення наукових досліджень у Львівському університеті, а також висловив готовність виділити кошти на стажування у Вюрцбурзькому університеті для тих осіб, які обслуговуватимуть згадані мікроскопи.

Під час перемовин щодо подальшої співпраці університетів основний акцент було зроблено на необхідності розвитку спільних наукових проектів у рамках програми «Горизонт 2020» й освітніх програм у рамках Еразмус+.

Окремою темою обговорення була академічна мобільність студентів і викладачів, участь студентів, аспірантів, молодих викладачів у літніх школах, наукове стажування викладачів у Вюрцбурзькому університеті. Зважаючи на позитивний досвід запровадження спільної сертифікаційної програми з обчислювальної математики вищого рівня, було досягнуто згоди щодо розвитку нових спільних сертифікаційних програм з європейського права та німецького права, економіки та бізнесу.

У зустрічах і дискусіях про подальші шляхи академічної співпраці взяли участь також декани: професор Андрій Бойко, професор Михайло Зарічний, професор Ярема Савула, а також координатор Центру німецького права Оксана Коцовська, завідувач науково-дослідної частини, професор Юрій Плевачук, директор науково-навчального центру «Фрактал», професор Володимир Капустяник, завідувач кафедри фізики металів професор Степан Мудрий, заступник декана економічного факультету з наукової роботи Василь Буняк і доцент кафедри економічної теорії Оксана Осідач.