Представники Університету провели інтернет-діалог з учнями Львівщини та Волині

25 січня 2018 року декани факультетів та заступник відповідального секретаря приймальної комісії Львівського національного університету імені Івана Франка провели інтернет-діалог з учнями трьох шкіл Львівської та Волинської областей. Ознайомитися із умовами прийдешньої вступної кампанії, почути про переваги навчання у Львівському університеті та поставити питання представникам ЛНУ ім. Івана Франка отримали нагоду учні НВК «СЗШ-ліцей» с. Козьови Сколівського району Львівської області, Червоноградського НВК № 13 (м.Соснівка, Львівська область),  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназія» (м. Горохів, Волинська область).

Про особливості навчання на окремих факультетах Львівського університету та перспективи, які відкриває Університет перед молоддю, майбутнім абітурієнтам розповіли декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан факультету педагогічної освіти Дмитро Герцюк, декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій Ігор Половинко, декан геологічного факультету Микола Павлунь і декан хімічного факультету Ярослав Каличак.

Із особливостями вступної кампанії, які чекають абітурієнтів у 2018 році, ознайомив учнів заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Олексій Телегуз.

Школярі під час діалогу із представниками Університету активно цікавилися умовами навчання на факультетах, Правилами прийому до Львівського університету, університетською інфраструктурою, міжнародною співпрацею ЛНУ ім. Івана Франка, перспективою подальшого працевлаштування та ін. На завершення майбутні абітурієнти висловили бажання поспілкуватися з деканами й інших факультетів,  а відтак, і надалі продовжувати діалог з Університетом.