Представники Університету провели онлайн-діалог з учнями п’яти шкіл України

21 березня 2019 року відбулося чергове онлайн-спілкування з учнями та педагогами українських шкіл. Цього разу на прямому зв’язку із Університетом перебували учні Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради, НВК «Середня загальноосвітня школа-ліцей с. Козьови при ЛНУ ім. Івана Франка», Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія» міста Горохів та Новороздільського НВК ім. Володимира Труша.

Про  особливості навчання на окремих факультетах та у коледжах, історію та сучасні досягнення Львівського університету, а також про етапи цьогорічної вступної кампанії учням розповідали: декан факультету культури та мистецтв Роман Крохмальний, декан біологічного факультету Ігор Хамар, декан геологічного факультету Микола Павлунь, декан філософського факультету Людмила Рижак, декан факультету електроніки та комп’ютерних технологій Юрій Фургала, декан філологічного факультету Святослава Пилипчук, декан факультету іноземних мов Володимир Сулим, декан хімічного факультету Григорій Дмитрів, представниця Педагогічного коледжу Галина Сенич і заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Павло Теліш.