Представники Університету відвідали Буську гімназію імені Євгена Петрушевича

2 березня 2017 року у рамках профорієнтаційних заходів Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч представників факультетів з учнями і вчителями Навчально-виховного комплексу «Буська ЗОШ I ст. — гімназія-інтернат ім. Євгена Петрушевича при ЛНУ ім. Івана Франка».

Під час зустрічі викладачі Львівського університету розповіли про основні нововведення цьогорічної вступної кампанії і специфіку навчання в ЛНУ ім. Івана Франка. За словами Проректора з науково-педагогічної роботи, професора Ярослава Гарасима Львівський національний університет імені Івана Франка зацікавлений у тому, щоб найкращі випускники шкіл обирали для навчання саме Університет.

Про історію і сучасність Університету, особливості навчального процесу, умови вступу до ЛНУ ім. Івана Франка також розповіли декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан геологічного факультету Микола Павлунь, декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, доцент кафедри астрофізики фізичного факультету Святослав Смеречинський, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії, викладач географічного факультету Олексій Телегуз, в.о. завідувача кафедри давньої історії України та архівознавства Ольга Щодра, в.о. завідувача кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Наталія Білас та в.о. директора Інституту археології, доцент кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки Наталія Стеблій.