Представники Університету взяли участь у Дні науки «Стрілківської школи-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів при ЛНУ ім.  Івана Франка»

16 травня 2018 року делегація Університету відвідала День науки в НВК «Стрілківська школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів при  Львівському національному університеті імені Івана Франка». У науково-профорієнтаційній зустрічі взяли участь: проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим, декан біологічного факультету Ігор Хамар, декан факультету культури і мистецтв  Роман Крохмальний, заступник декана історичного факультету Роман Тарнавський, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Юрій Еліяшевський.

Представники Університету продемонстрували мультимедійну презентацію про Університет, з якої учасники заходу дізналися про особливості вступу, навчання та працевлаштування на відповідних факультетах. Далі учні НВК довели своє зацікавлення сучасним розвитком науки і представили власні спроби наукових досліджень. На завершення доцент Роман Тарнавський провів для учнів надзвичайно динамічну і насичену цікавою інформацією лекцію-вікторину з історії Університету.