Представники Університету взяли участь у І Зимовій школі Української асоціації дослідників освіти

З 28 січня по 2 лютого 2018 року у Трускавці, Львівської обл. відбулась І Зимова школа «Європейські індикатори якості освітніх досліджень». Організаторами Школи є Українська асоціація дослідників освіти (УАДО) за фінансової підтримки Програми Еразмус+ Європейського Союзу. Активну участь у роботі школи взяли працівники  факультету  педагогічної освіти  Львівського національного університету імені Івана Франка.

Учасниками заходу стали 26 представників закладів вищої освіти та наукових установ різних регіонів України, а саме: Києва, Умані, Дрогобича, Кам’янця-Подільського, Маріуполя, Харкова, Чернігова, Кременчука, Сум та Львова. Зокрема, Львівський національний університет імені Івана Франка представляли працівники кафедри загальної та соціальної педагогіки доцент Н.М. Горук та асистент М.С.Василишин.

У продовж шести днів учасники зосереджували свою увагу на таких актуальних питаннях як: загальний огляд Європейських індикаторів якості освітніх досліджень; університетські рейтинги як механізм інтеграції української вищої освіти до Європейського простору вищої освіти; сучасні стандарти академічного письма; академічна доброчесність: найкращі практики університетів ЄС для українських закладів вищої освіти.

Також учасники мали нагоду відвідати тренінги з успішного написання грантових пропозицій, особливостей проведення якісних і кількісних педагогічних досліджень, аналізували результати проведення TALIS в Україні, здійснювали огляд структури баз даних міжнародних освітніх досліджень (TIMSS, PIRLS, ICCS, TEDS-M, ICILS, SITES, PISA, TALIS, PIAAC), аналізували міжнародні наукометричні бази даних Scopus, Web of Science, Index Copernicus, Google Scholar, як платформи для представлення наукових здобутків.

Окрім того, учасники Школи ознайомилися з історичними пам’ятками Дрогобича і Трускавця та насолодилися музичною програмою заслуженого ансамблю «Джерело» ДДПУ імені Івана Франка.