Представники Університету зустрілися з учнями Львівської гімназії «Євшан»

15 березня 2017 року представники ЛНУ ім. Івана Франка відвідали Львівську гімназію «Євшан», де зустрілися з учнями і вчителями навчального закладу. Під час зустрічі викладачі Університету розповіли школярам про особливості навчання в ЛНУ ім. Івана Франка та специфіку цьогорічної вступної кампанії.

Зокрема, проектор з науково-педагогічної роботи, професор Ярослав Гарасим акцентував увагу на перевагах навчання в Університеті. За словами Ярослава Івановича, Львівський університет цілком справедливо уже багато років є одним із лідерів вступної кампанії в Україні, адже саме тут студенти мають чудову нагоду не лише опанувати фах, але й реалізувати свій науковий потенціал і розкрити власні таланти.

Декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний розповів про історію і роль Університету у розвитку суспільства, а також про наукові здобутки видатних випускників одного із найпрестижніших вищих навчальних закладів України. Окрім того, Роман Олексійович ознайомив школярів із особливістю вступу на факультет культури та мистецтв.

Завідувач кафедри астрофізики Богдан Мелех зосередив увагу школярів на міжнародній співпраці фізичного факультету і надав вичерпну інформацію щодо спеціальностей та спеціалізацій, за якими навчаються студенти факультету.

На великому значенні геологічної науки для економіки й обороноздатності нашої країни наголосив під час виступу декан геологічного факультету Микола Павлунь. Натомість декан економічного факультету Ростислав Михайлишин зацікавив учнів розповіддю про роль економічної науки у процесі державотворення.

Декан філологічного факультету Святослав Пилипчук ознайомив присутніх зі специфікою навчання на факультеті, наголосивши на численних культурних і наукових заходах, у яких беруть участь студенти-філологи.

Про виняткову важливість хімії в науковому поступі і досягнення вчених хімічного факультету розповів професор, декан хімічного факультету Ярослав Каличак.

Доцент факультету прикладної математики та інформатики, заступник відповідального секретаря приймальної комісії Сава Шевчук розповів про цьогорічні зміни в правилах прийому.

Світлини: Олександри Чури Більше фото