Представники Університету зустрілися зі школярами Івано-Франківщини

6 березня 2018 року представники Львівського університету відвідали дві школи у Івано-Франківській області – Калуський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей» і Долинську спеціалізовану школу-інтернату І-ІІІ ступенів.

У Калуші працівники Університету поспілкувалися з учнями, які уже вирішили продовжити своє навчання у ЛНУ ім. Івана Франка, а у Долині отримали нагоду провести діалог із учнями відразу шести місцевих шкіл.

Про особливості навчання в Університеті, його традиції та основні досягнення школярам розповідали проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим, декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан філологічного факультету Святослав Пилипчук, заступник декана юридичного факультету Сергій Різник та відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент економічного факультету Андрій Гукалюк.

Також Андрій Гукалюк ознайомив школярів із Правилами прийому до Львівського університету та особливостями прийдешньої вступної кампанії.