Представництво Європейського Союзу високо оцінило День кар’єри ЄС у Львівському університеті

День кар’єри ЄС, який відбувся 26 вересня 2018 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка, гідно оцінило Представництво Європейського Союзу в Україні.
Зокрема, Голова Представництва ЄС в Україні, Посол Хюґ Мінґареллі надіслав подяку Ректорові ЛНУ ім. Івана Франка Володимирові Мельнику за сприяння й підтримку в організації та проведенні цього масштабного заходу.
Нагадаємо, що співорганізаторами Дня кар’єри ЄС у Львівському університеті виступили Інформаційний центр Європейського Союзу при ЛНУ ім. Івана Франка та Відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників. Приємно, що форму проведення заходу, ідеї та креатив, які проявили представники Університету, високо оцінили у Представництві ЄС, і відтепер вони включені до переліку основних вимог для проведення наступних подій.
Організатори вже подали заявку на проведення у квітні 2019 року наступного Дня кар’єри ЄС.