18 вересня 2019 року о 16.15 у 205 аудиторії факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Січових Стрільців, 19) відбудеться презентація перекладного видання «Нова структурна політика в умовах відкритої ринкової економіки». Книга вийшла під редакцією економістів зі світовим іменем – професорів Джастіна Їфу Ліня та Алойзи З. Новака.

У видання увійшли переклади наукових праць сучасних американських, азійських та європейських вчених-економістів, присвячені аналізові окресленої вище проблематики. Книга рекомендується науковцям, студентам старших курсів та широкому колу фахівців у галузі економіки і зовнішньої політики.

Книгу представлятиме професор Богдан Гудь. У зустрічі візьме участь один із редакторів видання – декан факультету менеджменту Варшавського університету, професор Алойзи З. Новак.

Запрошуємо усіх охочих.