Презентація чотирьох факультетів Університету учням Новояворівських загальноосвітніх навчальних закладів

30 березня 2017 року в Новояворівському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація чотирьох факультетів Університету. У заході взяли участь учні Новояворівських ЗОШ №№1, 2, 3,  Новояворівського ліцею, окрім того – учні із ЗОШ смт. Шкло і с.Старичі.

Факультет культури і мистецтв представляли: декан Роман Крохмальний, доцент кафедри театрознавства та акторської майстерності Майя Гарбузюк, асистент цієї ж кафедри Софія Роса-Лаврентій; філософський факультет – декан Людмила Рижак, факультет педагогічної освіти – декан Дмитро Герцюк, факультет журналістики – викладач Іван Пикус.

Про особливості вступної кампанії-2017 присутнім розповів відповідальний секретар Приймальної комісії Університету Андрій Гукалюк. Учасники університетської делегації відповіли на численні запитання учнів, які стосувалися особливостей вступу і навчання на представлених факультетах.

На завершення презентації факультетів студенти групи КМА-11 виступили з імпровізацією за поемою Івана Котляревського «Енеїда».