Презентація книги переможця літературного конкурсу «Коронація слова»

У рамаках XXII Форуму видавців 10 вересня 2015 року в конференц-залі філологічного факультету відбулась презентація роману-фентезі Ярини Каторож «Алхімія свободи» та автограф-сесія.

Привітав присутніх письменник, почесний член журі Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова» Микола Мартинюк: «Цьогоріч у конкурсі «Коронація слова» ми заснували нову номінацію «Сучасне українське фентезі». Ми віримо в усіх авторів, твори яких ми опублікували. Думаю, що і Ярина Каторож стане відомою як автор не лише «Алхімії свободи», а й багатьох інших бестселерів».

Висловивши слова подяки видавцям і близьким людям, які сприяли їй у написанні книги, Ярина Каторож зауважила: «Алхімія свободи – це свобода у кожному із нас, це можливість вільно думати, попри всі життєві перешкоди. Якщо людина впевнена у своїй правоті, то вона є вільною».

«Українська мова – це всесвіт, до вершин і низин якого треба йти впродовж усього життя. Література ж – це найближчий шлях до людей і водночас найбільш відповідальний», – зазначив головний літературний редактор книги Петро Коробчук.

Про умови та результати літературного конкурсу розповіла письменниця, професійний експерт конкурсу Дара Корній: «Твір «Алхімія свободи» настільки захопливо і стрімко написаний, що з перших прочитаних рядків було ясно, що я читаю твір переможця номінації «сучасне українське фентезі».

«Авторці вдалося зобразити цілком самостійний світ», – відзначила, розповідаючи про сюжет книги, письменниця-прозаїк, експерт конкурсу Тала Владимирова.