Президент України Петро Порошенко відзначив науковців Університету державними нагородами

Президент України Петро Порошенко відзначив високими державними нагородами чотирьох науковців Львівського національного університету імені Івана Франка. Згідно із текстом Указу Президента №188/2019, науковці Університету удостоєні нагород «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Зокрема, орденом «За заслуги» ІІ ступеня Президент нагородив декана факультету міжнародних відносин, Надзвичайного і Повноважного Посла України, професора Маркіяна Мальського.

Почесного звання «Заслужений працівник освіти України» удостоєні  декан історичного факультету, професор Степан Качараба і завідувач кафедри міжнародного права, професор Василь Репецький.

Звання «Заслужений юрист України» отримав завідувач кафедри конституційного права, професор Павло Гураль.

Щиро вітаємо вчених Університету з високим визнанням їхньої праці і бажаємо нових наукових та професійних звершень.