Президент України Володимир Зеленський відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка

6 липня 2019 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Президент України Володимир Зеленський. Під час перебування в Університеті Президент зустрівся із громадськістю Львівщини, представив нового очільника Львівської обласної державної адміністрації та поспілкувався з в.о. Ректора Університету, членом-кореспондентом НАН України, професором Володимиром Мельником.

Представлення нового голови ЛОДА Маркіяна Мальського відбулося в Актовій залі Університету. Звертаючись до присутніх, Володимир Зеленський нагадав, що очільника області мешканці Львівщини могли обрати у соцмережі з-поміж трьох кандидатів. Також Президент акцентував, що йому надзвичайно приємно в рамках першого візиту на Львівщину відвідувати саме Львівський університет – знаний в усьому світі освітній та науковий центр.

Після представлення Маркіян Мальський висловив сподівання на ефективну співпрацю із громадськими активістами, волонтерами, науковцями та депутатами усіх рад. За словами нового очільника області, лише консолідованими зусиллями можна зробити успішними Львівщину та Україну.

«Нам усім потрібно працювати над тим, щоб Україна була сильною. Коли будемо мати сильну державу, будемо мати і стрімкий економічний розвиток, і покращення рівня життя. Такі важливі сфери як медицина, освіта, наука, дорожнє господарство запрацюють на нових рівнях лише тоді, коли буде потужна економіка. Дуже сподіваюся на усіх вас, на підтримку громадськості та волонтерів. Львівська область і надалі продовжить утримувати важливу позицію в державі. Ті державотворчі процеси, що тривають, будуть однозначно впроваджуватись і надалі. Ми будемо підтримувати стратегічний вектор зовнішньополітичного напряму України», – наголосив Маркіян Мальський.

Під час зустрічі  Володимир Зеленський також запитав у присутніх про основні проблеми та виклики, які стоять перед Львівщиною. Зокрема, йшлося про вирішення проблеми з вивезенням та переробкою сміття у Львові, трудовою міграцією українців за кордон тощо.

Після цього Президент України поспілкувався з в.о. Ректора Університету Володимиром Мельником. Під час розмови Володимир Мельник та Володимир Зеленський обговорили проблеми освітнього середовища України, умови навчання студентів Львівського університету та особливості університетського життя в цілому.