Президент України присвоїв почесні звання вченим Львівського університету

Президент України Петро Порошенко своїм Указом №135/2017 присвоїв почесні звання науковцям Львівського національного університету імені Івана Франка.

Зокрема, звання «Заслужений діяч науки і техніки України» отримав  завідувач кафедри фізичної та біомедичної електроніки факультету електроніки і комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор фізико-математичних наук, професор Зиновій Стасюк.

Завідувач кафедри новітньої історії України історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, професор  Олексій Сухий удостоєний почесного звання «Заслужений працівник освіти України».

Згідно з Указом Президента України, науковців відзначили «за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».

Щиро вітаємо Зиновія Васильовича й Олексія Миколайовича, бажаємо творчого многоліття, міцного здоров’я і подальших наукових звершень!