Президент України відзначив державною нагородою професора Львівського університету Анатолія Карася

З нагоди Дня науки Президент України Петро Порошенко відзначив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня завідувача кафедри філософії Львівського національного університету імені Івана Франка професора Анатолія Карася.

Згідно із Указом Президента №135/2018, Анатолій Феодосійович удостоєний почесної нагороди «за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм».

Щиро вітаємо Анатолія Карася із високим визнанням його праці і бажаємо йому міцного здоров’я та подальшого поступу на шляху наукового пізнання!