Президент України відзначив державною нагородою професора Львівського університету Петра Рабіновича

З нагоди Дня Конституції Президент України Петро Порошенко відзначив орденом «За заслуги» IIІ ступеня доктора юридичних наук, професора кафедри теорії та філософії права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Петра Рабіновича.

Згідно із Указом Президента №168/2017, Петро Мойсейович удостоєний почесної нагороди «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм».

Вітаємо Петра Мойсейовича Рабіновича із високим визнанням його праці і бажаємо міцного здоров’я, щастя, миру і натхненного наукового пошуку!