Президент України відзначив освітян державними нагородами

Із нагоди 25-ї річниці незалежності України Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами громадян, які зробили значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України.

Так, зокрема, згідно з Указом Президента України № 338/2016:

• Почесного доктора Львівського національного університету імені Івана Франка Ігоря Калинця нагороджено орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня;
  • директора комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Ніну Бородчук удостоєно почесного звання «Заслужений працівник освіти України»;
  • учителеві Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Андрієві Добосевичу присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України».

Щиро вітаємо Ігоря Мироновича Калинця, Ніну Антонівну Бородчук та Андрія Станіславовича Добосевича із високим визнанням їхньої творчої та педагогічної праці і бажаємо їм міцного здоров’я, щастя, миру, натхненного творчого пошуку!

Фото www.president.gov.ua