Пріоритети співпраці Львівського університету і Гданської політехніки

16 червня 2017 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька і проректор з наукової роботи Роман Гладишевський зустрілися з ректором Гданської політехніки (Польща) Яцеком Намєсніком.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективні напрями розширення співпраці між університетами, а також обмінялися досвідом організації освітнього і наукового процесу.

Зокрема, йшлося про можливість організації магістерських наукових практик на базі Гданської політехніки, розробку спільних навчальних курсів для магістрів та аспірантів і проведення спільних студентських та аспірантських досліджень на базі Центру нанотехнологій Гданської політехніки. Окрім того, учасники зустрічі обговорили перспективу запровадження програм подвійного дипломування і можливість упровадження спільних сертифікаційних програм.

Також Яцек Намєснік радо відгукнувся на пропозицію представників Львівського університету щодо можливості проведення досліджень у просторовій лабораторії візуалізації Гданської політехніки. За його словами, польські колеги готові надати студентам і науковцям Університету можливість відвідувати і працювати у надсучасній лабораторії.

Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник подякував гостю за плідну співпрацю і висловив сподівання на її подальше поглиблення.

Додамо, що співпраця між ЛНУ ім. Івана Франка і Гданською політехнікою триває з 2004 року. Зокрема, університети активно взаємодіють в рамках програми академічної мобільності Erasmus+, проводять спільні дослідження в галузі наноматеріалознавства, інженерії матеріалів та комп’ютерного моделювання матеріалів, публікують спільні статті у наукових журналах, що входять до наукометричних баз даних, разом проводять конференції та інше.