Професор Іван Вакарчук привітав вихованців Львівської обласної Малої академії наук із закінченням навчального року

Президент Львівської обласної МАН, Герой України, професор Іван Вакарчук взяв участь в Урочистій академії з нагоди закінчення навчального року у Львівській обласній Малій академії наук, що відбулась 30 травня 2016 року  в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка.

Звертаючись до цьогорічних випускників МАН, Іван Вакарчук подякував їм за те,  що «зберегли в собі талант і за їх нестримне прагнення до пізнання навколишнього світу й людини».

Іван Олександрович закликав «манівців», аби  вони подякували своїм батькам і вчителям за те, що ті підтримують їхні прагнення й допомагають розвивати здібності до наукової роботи.

«Переконаний, що ви збережете пам’ять про свої перші наукові дослідження на все життя», – сказав професор Іван Вакарчук і побажав молодим людям добрих успіхів у майбутньому, «щоби ваші наукові досягнення прославляли ваші родини, вашу школу, місто й усю Україну!»

З вітальними словами виступили також представник Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любов  Мельник, віце-президент Львівської обласної МАН, професор географічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка Олег Шаблій, голова ради молодих учених економічного факультету Максим Ваврін.

Із підсумками роботи Львівської обласної МАН упродовж 2015-2016 н. р. ознайомила учасників Урочистої академії директор Львівської ОМАН Іванна Бородчук. Іванна Антонівна розповіла про наукові здобутки та досягнення «манівців», про їхню участь і перемоги у всеукраїнських і міжнародних конкурсах  та олімпіадах.

Президент Львівської обласної МАН, професор Іван Вакарчук вручив квитки дійсним членам і кандидатам у дійсні члени Львівської ОМАН. Найкращим учням, які продемонстрували значні успіхи в навчанні й науковій діяльності, вручили цінні подарунки та нагороди.