Професор Львівського університету Богдан Козак удостоєний державної нагороди –  Ордена князя Ярослава Мудрого

Відповідно до Указу Президента України №632 від 9 листопада 2015 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва» за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність  Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нагородили провідного майстра сцени Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, Народного артиста України, професора Львівського університету Богдана Козака.

Орден князя Ярослава Мудрого — державна нагорода України для нагородження громадян за видатні заслуги перед Україною в галузі державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, за визначні благодійницьку, гуманістичну та громадську діяльність.

Знак Ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня виготовляється зі срібла. Зворотний бік знака має вигравіруваний номер знака та слова: «Мудрість, честь, слава».