Професор Львівського університету Тарас Салига отримав диплом редакції газети «Літературна Україна»

Головний редактор газети «Літературна Україна» Станіслав Бондаренко вручив диплом і премію професорові Львівського національного університету імені Івана Франка, завідувачу кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка, докторові філологічних наук Тарасу Сализі «За кращу публікацію на сторінках часопису у першій половині 2016 року».

Вручення відбулося 16 вересня 2016 року в Дзеркальній залі Університету під час презентації збірки поезії «Ніж і ніжність» Станіслава Бондаренка.

«У мене особливе ставлення до газети «Літературна Україна», – каже професор Тарас Салига. Мені подобалося читати її як за редакторства Загребельного, так і сьогодні за Бондаренка. Також імпонує мені зміст видання через публікації свого часу віршів Станіслава Чернілевського. Я був першим серед критиків, хто опублікував рецензію на його збірку. Тож, дякую за таку високу нагороду!»