Професор Вармінсько-Мазурського університету (м. Ольштин, Польща)  розпочав цикл лекцій для студентів Львівського університету

У рамках угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Вармінсько-Мазурським університетом (м. Ольштин, Польща) упродовж 20-29 вересня 2016 року відомий польський філософ, етнолог, антрополог професор Яцик Ян Павлік прочитає на філософському факультеті курс лекцій про культурну антропологію сучасної Європи.

Під час перших занять професор Яцик Павлік ознайомив студентів-філософів із науковими концепціями та підходами до розуміння, розрізнення та зіставлення окремих галузей науки, зокрема етнології, антропології та Cultural Studies (культурних досліджень).

Польський учений також закцентував увагу на специфіці тлумачення понять «території етнології», «етнічність», «етнічна група» в сучасному європейському гуманітарному дискурсі.

Надалі відомий антрополог має на меті детальніше розповісти студентам про власні культурологічні розвідки та поділитися досвідом етнологічних досліджень на африканському континенті.

Отож, щодня з 22 по 29 вересня в 301 аудиторії професор Яцик Павлік зустрічатиметься зі студентською молоддю й усіма зацікавленими, пропонуючи до обговорення таку тематику лекцій:

• 09. о 10.00 – «Меандри культурної статі»
  • 09. о 15.00 – «Сім’я – модель у сум’ятті»
  • 09. о 13.30 – «Тіло і смерть – від етики до естетики»
  • 09. о 13.30 – «Світ предметів – фетиш, товар, витвір мистецтва»
  • 09. о 13.30 – «Ритуал – різноманітні постаті досвіду»
  • 09. о 13.30 – «Повсякденність як предмет досліджень»
Світлини: Олександра Лавриновича Більше фото