Професорам Університету присвоїли звання «Заслуженого»

П’ять професорів Університету, а саме: завідувач кафедри теорії оптимальних процесів Михайло Бартіш, завідувач кафедри трудового, аграрного та екологічного права Пилип Пилипенко, завідувач кафедри експериментальної фізики Анатолій Волошиновський, професор кафедри неорганічної хімії Володим Павлюк та професор кафедри обліку і аудиту Олексій Ковалюк отримали звання «Заслужений професор Львівського університету».

Під час засідання Вченої ради перший проректор, професор Василь Височанський озвучив наказ Ректора Університету про присвоєння звання «Заслужений професор Львівського університету».

Це високе звання професорам Університету присвоєно «за особливі заслуги в розвитку науки та освіти, підготовку наукових кадрів вищої кваліфікації, багаторічну науково-педагогічну та громадську діяльність», – йдеться в наказі.

Нагадаємо, «Заслужений професор Львівського університету» – почесне звання, яке відзначає багаторічний внесок професорів у справу підготовки висококваліфікованих фахівців для різних галузей освіти й науки, становлення і розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка.

Це звання є довічним і присвоюється рішенням Вченої ради.

Додамо, що звання «Заслуженний професор Львівського університету» удостоєно 79 професорів. Зокрема минулоріч ними стали завідувач кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи географічного факультету Семен Кукурудза, завідувач кафедри банківського і страхового бізнесу економічного факультету Сергій Реверчук, в.о. завідувача кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки історичного факультету Леонід Зашкільняк, завідувач кафедри міжнародного права факультету міжнародних відносин Василь Репецький, професор кафедри фізики металів фізичного факультету Степан Мудрий Іванович.

Церемонія вручення дипломів заслуженим професорам Львівського університету відбувається щорічно 11 жовтня, у День Університету.