• Чим підготовка та кар’єра юриста-міжнародника відрізняється від освіти та професійного шляху юриста, який спеціалізується на національному праві?
  • Де можна працювати, отримавши диплом за спеціальністю «Міжнародне право»?
  • Фахівці з яких міжнародно-правових питань є найбільш затребуваними на сучасному ринку праці?
  • На що слід звернути особливу увагу, щоб досягти успіху в міжнародно-правовій сфері?
  • Як отримати максимум від студентських років, якщо хочеш пов’язати своє професійне життя з міжнародним правом?
  • Із чого почати міжнародно-правову кар’єру та чого очікувати від роботодавців?
  • У яких професіях знання міжнародного права може стати додатковою перевагою?
  • Кому та для чого може знадобитися міжнародне право як друга вища освіта?

На ці та інші запитання ви зможете отримати відповіді під час неформальної профорієнтаційної зустрічі, яку організовують Комітет з юридичної освітньої політики Асоціації адвокатів України, Західноукраїнський регіональний центр Української асоціації міжнародного права, факультет міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка і Студія сучасного права. Захід проводиться для студентів, абітурієнтів (на рівні бакалаврів, магістрів і здобувачів другої вищої освіти), дипломованих фахівців та всіх охочих, зокрема потенційних/майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Обмежень за віком і статусом немає!

Зустріч передбачає можливість безпосереднього спілкування з юристами, чиє професійне життя значною мірою пов’язане з міжнародним правом і які досягли вагомих успіхів у цій сфері. Свою участь у заході вже підтвердили:

• Михайло Микієвич, д.ю.н., професор, завідувач кафедри європейського права та заступник декана з наукової і навчально-виховної роботи факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка, керівник Західноукраїнського регіонального центру Української асоціації міжнародного права;
  • Микола Гнатовський, к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, перший віце-президент Української асоціації міжнародного права, Президент Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню;
  • Ольга Поєдинок, к.ю.н., адвокатка, доцентка кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, голова Комітету з юридичної освітньої політики та Секції міжнародного сімейного права Комітету сімейного права Асоціації адвокатів України, голова Правління Студії сучасного права, членкиня Науково-консультативної ради при Верховному Суді;
  • Христина Кіт, к.ю.н., адвокатка, голова ГО «Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем»;
  • Володимир Лисик, к.ю.н., доцент кафедри міжнародного права факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка, співзасновник і директор Львівського центру міжнародного права та прав людини;
  • Антон Подільчак, адвокат, керуючий партнер «Едвайс Груп»;
  • Іван Городиський, к.ю.н., адвокат, керуючий партнер юридичної фірми Dexis Partners, співзасновник і член Правління Львівського центру міжнародного права та прав людини, керівник правничих проектів і Школи права Українського католицького університету.

Дата проведення: 21 січня 2019 року (понеділок).

Час проведення: 15:00 – 18:00.

Місце проведення: конференц-зал факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів, вул. Січових стрільців, 19, ауд. 205).

Участь у заході безкоштовна, проте вимагає попередньої реєстрації.

Зареєструватися для участі в заході можна до 20 січня 2019 року (включно), скориставшись Google-формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTepiRLPC0KQyDF4VXYwm-hQgtcAkELzHXK0MsPKaRo35NpA/viewform чи надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу: olga.poedinok@gmail.com (на цю ж адресу можна надсилати будь-які запитання, що стосуються зустрічі).