12 лютого 2015 року в актовій залі Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся літературно-музичний вечір «Проводи Коляди».

У своєму вітальному слові Ірина Каспрук, викладач музичних дисциплін, зазначила: «Різдво є особливим святом для усіх нас, адже з народженням Ісуса Христа народжується наша віра і надія на спокій та добро. Отож, перегорнімо ще раз сторінки Різдвяних свят, поколядуймо всі разом, щоб у мирі і злагоді дочекатися нового Різдва, радісного й щасливого!»

Ведучі вечора, студентки Оксана Сенюк та Ірина Саксановська, розповіли про традиції святкування Різдва в Україні. У виконанні студентського хору під керівництвом Мирослави Перун натхненно прозвучали улюблені твори різдвяного циклу, відомі та маловідомі колядки «Небо і земля», «У Вифлеємі нині новина», «Нова радість», «Бог Предвічний», «Зі сходу сонця», «Радуйтеся, всі люди», «Щедрий вечір», «Йордан – ріко, приготовися!» Проникливо виконала колядку «Свята ніч» студентка початкової освіти Полева Христина.

На завершення святкового вечора заступник директора з виховної роботи Галина Сенич зазначила: «Досить символічним є прощання з Колядою в день пам’яті трьох ієрархів, трьох великих учителів, проповідників і Отців Східної Церкви: святого Василія Великого, святого Григорія Богослова і святого Йоана Златоустого. І пам’ятаймо, що різдвяний цикл завершується святом Стрітення Господнього, коли всі ми запалимо свічки та попросимо у Бога благословення для себе, своїх родин і рідної України!»

Світлини: Володимира Крука Більше фото