«Прикладна має таланти»

26 березня 2015 року в Центрі культури та дозвілля відбувся концерт талановитої студентської молоді факультету прикладної математики та інформатики. Ведучими вечора були Діана Колісніченко та Ярослав Кравецький.

Виступи студентів оцінювало вимогливе журі, до складу якого ввійшли: заступник декана з виховної роботи Олександра Гнатишин, доцент кафедри математичного моделювання соціально-економічних процесів Світлана Костенко, асистент цієї ж кафедри Леся Добуляк, аспірант Андрій Савула, голова студентської ради факультету Софія Станицька, голова профбюро Андріан Кобевко.

Тематичне розмаїття представлених конкурсантами номерів вражало – від класичних вокальних та інструментальних виступів до демонстрації бітбоксів і магічних фокусів.

За підсумками конкурсу талантів перемогу здобули студенти Юрій Рібій і Юрій Лукащук, які неперевершено виконали пісню «Girl with golden eyes» в супроводі гітари. Приз глядацьких симпатій вручили скрипалькам Надії Лебеденко та Альоні Дамаскіній.

Попри змагальний настрій концерту, усі конкурсанти отримали цінні подарунки: цікаві книжки, сертифікат у квест-кімнату, солодощі та квитки в Національний драматичний український академічний театр ім. Марії Заньковецької.

Свято талановитої молоді факультету прикладної математики та інформатики нікого не залишило байдужим, а багатьох навіть надихнуло до розкриття свого творчого потенціалу.

Більше фото