Писанка миру для воїнів АТО

З 6 по 8 квітня 2015 року на факультеті педагогічної освіти відбувалась мистецько-патріотична акція «Писанка миру для воїнів АТО». В акції взяли участь студенти та викладачі факультету, які впродовж трьох днів виготовили кілька сотень писанок. Усі охочі намалювати писанку для військового працювали під пильним керівництвом Любові Назарук, Надії Новосельської та Наталії Семеряк.

«Класичні, воскові, бісеровані писанки, дряпанки, крапанки, писанки, декоровані соломою, виготовляли наші студенти впродовж трьох днів, щоб потім ці маленькі великодні сувеніри передати нашим мужнім захисникам», – зазначила Любов Михайлівна.

Частину виготовлених писанок студенти-волонтери передадуть військовим у зону АТО, інші писанки роздадуть військовим, які перебувають на лікуванні в госпіталях Львова.

Світлини: Ірини Кузьми Більше фото