Письменник Макс Кідрук зустрівся зі студентами Університету

29 вересня 2017 року студенти Львівського національного університету імені Івана Франка мали нагоду поспілкуватися з відомим українським письменником та мандрівником, автором романів, які стали національними бестселерами, Максом Кідруком.

Зустріч, яку організував Студентський уряд Університету, відбувалася у динамічному форматі, де кожен шанувальник творчості Макса Кідрука зміг почути численні цікаві історії про мандрівки різними куточками світу, факти з життя природи та історичні загадки древніх цивілізацій. Тобто безпосередньо довідатися про все, що надихає письменника на створення його романів.

Макс Кідрук ще раз продемонстрував, що він є цікавим співрозмовником, який спроможний заінтригувати кожного, хто прагне пізнавати незвідане. Серед студентів Львівського університету є багато прихильників його творчості, а відтак аудиторія була заповнена вщент.  По завершенню зустрічі кожен охочий мав нагоду отримати автограф письменника.