Рекрутер консалтингової компанії Оксана Абраменко провела тренінги  для студентів і випускників Львівського університету

Аналізуючи потреби роботодавців, рекрутер Львівської консалтингової компанії Оксана Абраменко розповіла студентам і випускникам Львівського національного університету імені Івана Франка про основні механізми підвищення шансів на працевлаштування під час тренінгів на теми: «Джерела пошуку роботи», «Успішна співбесіда», «Самопрезентація», «Підготовка та правильне написання резюме», що відбулись 26 листопада 2015 року.

Окрім інформації про ефективні методи пошуку роботи, правила складання резюме та CV, особливості підготовки та проходження співбесіди з роботодавцем, учасники тренінгів дізналися, як розпізнати недобросовісні кадрові агенції, як не стати жертвою аферистів під час пошуку роботи та які психологічні прийоми використовують менеджери у процесі підбору персоналу.

Під час виступу рекрутера йшлося про те, які елементи резюме є обов’язковими й позитивно впливають на рішення потенційного роботодавця.

Тренер також зробила акцент на важливості написання супутнього чи мотиваційного листа й тій інформації, яку він обов’язково повинен містити.

«Якщо ви вірите у власні сили, свої знання та вміння, то це – перший крок до успішного результату співбесіди», – сказала, підсумовуючи, Оксана Абраменко.

Нагадаємо, що відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ЛНУ ім. Івана Франка щорічно організовує такі тренінги з метою надання допомоги та порад, пов’язаних із працевлаштуванням молоді.