Рекрутер Оксана Абраменко розповіла студентам про принцип створення ефективного резюме

28 березня 2017 року рекрутер Львівської консалтингової групи Оксана Абраменко провела для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка майстер-клас «Як написати резюме, яке працює».

Оксана Абраменко поділилась зі студентами Львівського університету таємницями створення успішного резюме. «Резюме – це не автобіографія, тому не потрібно подавати зайвої інформації, яка може відволікати роботодавця. Оформлення резюме має бути структурним, лаконічним, точним, грамотним. Обов’язково потрібно вказувати правдиву інформацію про себе, розповідаючи про власні навики та уміння», – наголосила рекрутер.

Доповідач акцентувала увагу на тому, що резюме повинно виділятись з-поміж інших, а також додала, що «важливо правильно підібрати фото, яке б характеризувало шукача роботи з позитивного боку, але було природним та нейтральним».

Оксана Абраменко також наголосила на важливості у резюме пункту про досвід роботи, зазначивши, що фразу «у мене немає досвіду роботи» варто замінювати власними досягненнями, вміннями, обов’язками. Зокрема експерт вважає, що «необхідно розповідати про перший досвід – практику, роботу в громадських організаціях тощо».

Окрім того рекрутер закликала студентів отримувати практичні навички роботи під час канікул чи навіть навчального року. Доповідач також порадила студентам влаштовуватись на стажування, аби отримувати необхідні навики та вміння для подальшого працевлаштування.

«Завдання вашого резюме – зробити все необхідне, аби Вам зателефонували і запросили на співбесіду. Тому інформація, яку ви подаєте, мусить максимально розповідати про ваші найкращі вміння», – акцентує доповідач.

Окрім того, Оксана Абраменко розповіла про те, які особисті дані потрібно вказувати у резюме, що таке супровідний лист, який його вплив на роботодавця та інші деталі правильного оформлення свого резюме.

Зазначимо, що майстер-клас Оксани Абраменко – другий із чотирьох заходів, присвячених цьогорічному Форуму кар’єри, який уже 30 березня відбудеться у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Завтра, 29 березня 2017 року у Львівському університеті відбудуться ще дві події: майстер-клас Михайла Свистуна «Як знайти свою першу хорошу роботу» і тренінг Олесі Гавришко «Який досвід потрібен студентам і як його здобути».

Світлини: Лілії Мельник Більше фото