Ректор Університету, професор Володимир Мельник удостоєний державної нагороди – Ордена князя Ярослава Мудрого

Відповідно до Указу Президента України №398 від 1 грудня 2017 року за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нагородили Ректора Львівського національного університету імені Івана Франка, професора Володимира Мельника.

Орден князя Ярослава Мудрого — державна нагорода України для відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною в галузі державного будівництва, зміцнення міжнародного авторитету України, розвитку економіки, науки, освіти, культури, мистецтва, охорони здоров’я, за благодійницьку, гуманістичну та громадську діяльність.

Знак Ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня виготовляється зі срібла. Зворотний бік знака має вигравіруваний номер знака та слова: «Мудрість, честь, слава».

Додамо також, що наказом №398  Президент України присвоїв звання «Заслужений працівник освіти України» проректорові з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Університету Мар’янові Лозинському.

Щиро вітаємо Володимира Петровича Мельника та Мар’яна Володимировича Лозинського  з високим визнанням їхньої праці і бажаємо подальших здобутків у справі розвитку української освіти та науки!