Ректор Університету, професор Володимир Мельник зустрівся зі студентами

Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник обговорив зі студентами Університету найактуальніші питання освітнього процесу та соціального забезпечення.

Зокрема, під час зустрічі 1 березня 2017 року у Дзеркальній залі Університету ішлося про зміни, які відбулися у системі стипендіального забезпечення, процес ліцензування окремих спеціальностей, вибіркові дисципліни та інші важливі питання освітнього процесу у Львівському університеті.

Окрему увагу Ректор акцентував на пріоритетності розвитку наукової роботи в ЛНУ ім. Івана Франка, закликавши студентів активніше брати участь у міжнародних програмах, які дозволяють молоді розкривати свій потенціал. За словами Володимира Петровича, зараз Львівський університет активно співпрацює з провідними освітніми та науковими установами світу, що дає змогу студентам, аспірантам і працівникам Університету отримувати досвід і здобувати необхідні навики, використовуючи найновітніше технічне обладнання.

Студентів Університету особливо зацікавили нововведення, пов’язані зі зміною умов стипендіального забезпечення і питання, які стосуються проживання у гуртожитках Університету. Ректор пообіцяв докладати максимальних зусиль для того, щоб студенти мали сприятливі умови для здобуття якісної освіти.

Також під час зустрічі декан факультету іноземних мов Володимир Сулим розповів про особливості підсумкового іспиту з іноземної мови, а керівник Студентського відділу Роман Яцикович докладніше зосередив увагу на нових положеннях, які регламентують нарахування стипендії студентам Університету.