Ректор Університету привітав команди LNU Penguins і LNU Clouds з перемогою на ХІ відкритій міжнародній студентській олімпіаді з програмування KPI-OPEN 2016

Нещодавно на базі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» відбулась ХІ відкрита Міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова KPI-OPEN 2016, у якій взяли участь понад 100 команд із 11 країн світу, серед яких і 2 команди Львівського університету.

За результатами змагань студенти факультету прикладної математики та інформатики нашого Університету вибороли ІІ місце.

Під час зустрічі Ректора Володимира Мельника з учасниками LNU Penguins і LNU Clouds та їхнім тренером Василем Білецьким, що відбулась 27 липня 2016 року, йшлося про перспективи реалізації ініціатив студентів з метою розвитку спортивного програмування у Львівському університеті.

Ректор привітав студентів факультету прикладної математики та інформатики Віталія Герасиміва, Романа Білого, Тараса Чайку, Тараса Савіцького, Андрія Макара, Володимира Радюка та Василя Білецького з перемогою та вручив їм пам’ятні дарунки.