Ректор Університету Володимир Мельник та президент корпорації «Електрон» Юрій Бубес обговорили перспективи співпраці між установами

23 квітня 2019 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник, президент корпорації «Електрон» Юрій Бубес та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин обговорили перспективи інтенсивної взаємодії освітнього та бізнесового середовища Львівщини задля розвитку прикладних наукових досліджень. Під час зустрічі Володимир Мельник та Юрій Бубес домовилися налагоджувати співпрацю у сфері новітніх наукових розробок та у справі вдосконалення освітніх програм.

Зокрема, Юрій Бубес зазначив, що зараз «Електрон» потребує залучення наукового і кадрового потенціалу Львівського університету. За його словами,  висококваліфіковані фахівці, яких готує ЛНУ ім. Івана Франка, можуть стати однією із основ для подальшого розвитку корпорації.

Володимир Мельник наголосив, що Львівський університет завжди відкритий для співпраці, метою якої є розвиток наукового та освітнього середовища України. Також Володимир Петрович запросив фахівців корпорації «Електрон» долучатися до формування прикладного аспекту освітніх програм для того, аби випускникам Університету було простіше адаптовуватися до найсучасніших вимог ринку праці України.

Готовність підтримувати розвиток й упровадження новітніх освітніх та наукових ініціатив висловив також голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. За його словами, співпраця університетів та компаній, а також підтримка органів місцевого самоврядування є невід’ємним елементом успішної траєкторії розвитку Львівщини та України загалом.