Ректор Університету Володимир Мельник зустрівся із Президентом Європейської Ради Дональдом Туском

20 лютого 2019 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Президент Європейської Ради Дональд Туск. Під час перебування в ЛНУ ім. Івана Франка чільний європейський політик зустрівся з Ректором, членом-кореспондентом НАН України, професором Володимиром Мельником, виголосив на засіданні Вченої ради інавгураційну промову з нагоди вручення йому диплома «Почесний доктор (Doctor Honoris Causa)» і відвідав Музей історії Університету.

Під час зустрічі з Президентом Європейської Ради Володимир Мельник висловив подяку Дональдові Туску за дієву підтримку євроінтеграційних прагнень України і допомогу, яку надає нашій державі Європейський Союз.

«Ви належите до тих провідних світових політиків, які не роз’єднують держави і суспільства, а творять мости порозуміння між країнами. Завдяки процесу інтеграції нашої держави у європейський культурний, освітній та економічний простір студенти та викладачі отримують нові можливості для академічної мобільності та обміну досвідом із колегами з країн ЄС», – зазначив Ректор Університету, звертаючись до Президента Європейської Ради.

Дональд Туск подякував Ректорові за високу честь стати членом академічної спільноти Львівського університету і наголосив, що Європейський Союз і надалі підтримуватиме Україну на шляху демократичних перетворень та в обстоюванні своєї територіальної цілісності і суверенітету.

Після Урочистого засідання Вченої Ради Дональд Туск відвідав Музей історії Львівського університету, де залишив відгук у Книзі почесних гостей. Дональд Туск написав: «Це один із найзворушливіших моментів у моєму житті. Честь і радість. Я гордий, що став Вашим доктором і другом».