Ректор Університету підписав угоду про співпрацю з Університетом Марії Кюрі-Склодовської у Любліні

Делегація представників Університету Марії Кюрі-Склодовської у Любліні (Республіка Польща) на чолі з віце-ректором Урсулою Бобрик 21 березня 2016 року відвідала Львівський національний університет імені Івана Франка. Під час офіційної зустрічі Ректора Університету, професора Володимира Мельника з учасниками делегації відбулась церемонія підписання угоди про співпрацю між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Університетом Марії Кюрі-Склодовської у Любліні.

Зазначимо, що в зустрічі також взяли участь: проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька, декан факультету міжнародних відносин Маркіян Мальський, декан географічного факультету Володимир Біланюк, доцент кафедри політології філософського факультету Любомира Мандзій. Польську сторону представляли: віце-ректор Урсула Бобрик, декан факультету політології Ґжеґож Януш, заступник декана Марек Пєтрас, професори Войцех Сокола, Валєнт Балюк, Беата Сурмач.

У ході діалогу йшлося про розширення започаткованої 25 років тому міжінституційної співпраці та напрацювання нової стратегії її розвитку й удосконалення.

Отож, сторони мають на меті розробити конкретні кроки для реалізації досягнутих домовленостей, зокрема щодо видання подвійних дипломів і реалізації академічної мобільності в рамках Еразмус+.

Зазначимо, що видання подвійних дипломів передбачає спільну розробку та узгодження відповідних навчальних планів і програм. Відтак, учасники зустрічі планують розпочати підготовку необхідної документації передусім для факультету міжнародних відносин і для спеціальності «Політологія» філософського факультету.

Додамо, що ЛНУ ім. Івана Франка на основі підписаних угод активно співпрацює із близько 30 університетами Польщі.