11 вересня 2017 року під час засідання ректорату Львівського національного університету імені Івана Франка Ректор, професор Володимир Мельник відзначив призера Всесвітньої шахової олімпіади серед спортсменів з вадами зору, студента філософського факультету Владислава Колпакова.

«Вагомі здобутки наших студентів доводять, що Львівський університет й Україна стають усе більш конкурентними у спортивному, науковому, культурному середовищі світу», – зазначив Ректор Володимир Мельник, привітавши призера олімпіади.

Нагадаємо, нещодавно Владислав Колпаков у складі збірної України виборов срібну нагороду на Всесвітній шаховій олімпіаді серед спортсменів з вадами зору, яка відбувалася у Македонії. У загальнокомандному заліку збірна України посіла друге місце.