Ректор Університету Володимир Мельник зустрівся із Генеральним Консулом Польщі у Львові Рафалом Вольскі

2 червня 2017 року Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник зустрівся із Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Рафалом Вольскі. Участь у зустрічі також взяла проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Університету Марія Зубрицька.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи подальшої співпраці між ЛНУ ім. Івана Франка, польськими вищими навчальними закладами і Генеральним консульство Республіки Польща у Львові.

Зокрема, Рафал Вольскі зазначив, що Львівський національний університет імені Івана Франка – ключовий партнер багатьох вищих навчальних закладів Польщі, а відтак, активна співпраця між Генеральним консульством й Університетом є просто необхідною.

Ректор, професор Володимир Мельник підкреслив, що багаторічна співпраця Університету з польськими партнерами має вагомі результати. Зокрема, це  відображено в активному функціонуванні численних наукових шкіл, які отримали свій розвиток завдяки міжнародному співробітництву і взаємозбагаченню дидактичними і науковими напрацюваннями польських та українських вчених.

«Ґрунтуючись на позитивних результатах співпраці, ми повинні сміливо будувати наше спільне академічне майбутнє», – зазначив Ректор Університету.

Відтак, сторони обговорили результати численних спільних наукових розробок і перспективи подальшої співпраці. Зокрема, йшлося про актуалізацію наукового доробку відомого польського біолога, географа, лікаря і літературознавця Бенедикта Дибовського, який зробив вагомий внесок у розвиток Зоологічного музею Львівського національного університету імені Івана Франка.

Окрім того, Володимир Мельник, Рафал Вольскі і Марія Зубрицька обмінялися думками щодо нинішнього стану українсько-польських відносин, відзначивши пріоритетність подальшого поглиблення успішної співпраці між освітніми та науковими установами обох країн.